Nový partnerský program

Premýšlali sme nad tým, ako by sme našim partnerom pomohli so zabezpečovaním dopravných služieb pre klientov. Výsledkom je afiliačný program, ktorý odmeňuje partnerov a nám umožnuje efektívnejšie spracovať požiadavky na prepravu.

Afiliačný program je partnerský provízny systém. Je určený pre prevádzkovateľov webových stránok. Funguje na jednoduchom princípe. Partner na svoje webové stránky umiestni afiliačný objekt vo forme iFrame, prostredníctvom ktorého si návštevníci stránok objednajú akýkoľvek transfer podľa ich želania. Zo všetkých takýchto objednávok uskutočnených počas kalendárneho mesiaca získa partner zaujímavú províziu a súčasne rozšíri svoje služby aj o osobnú dopravu.

Takto to funguje

Príklady:

  • Príklad A: Šesť návštevníkov Vášho webu si objedná transfery v priemere za 100 EUR bez DPH, spolu teda 600 EUR. Vaša provízia je 60 EUR (pri provízii 10%).
  • Príklad B: 20 návštevníkov si objedná transfery v priemere za 115 EUR bez DPH, spolu teda 2,300 EUR. Vaša provízia je 500 EUR (pri provízii 10% zo štandardnej ceny a zároveň navýšení ceny pre zákazníka o 15%).

Chcete sa aj vy stať našim partnerom?

  1. vyplňte registračný formulár alebo ma kontaktujte na ap@synerta.com
  2. vyberte trasy a ich ceny
  3. umiestnite afiliačný objekt na vašu stránku
Na záver už len jedna ukážka z praxe: www.bratislava-airport-transfers.com.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>