Novinka BusTransferBooking Vám zjednoduší výber a ušetrí

Idete objednať autobus na lyžovačku, svadbu alebo firemný večierok? Novinka na Slovenskom trhu BusTransferBooking Vám zjednoduší výber a ušetrí. Rozhovor s Ľubomírom Homolom, riaditeľom spoločnosti Synerta, ktorá nedávno uviedla novú službu v autobusovej doprave – BusTransferBooking.

zdroj: článok uverejnený v týždenníku ŽIVOT, Vydanie č. 51-52/2014

Ako by ste opísali túto novú službu? V čom je vlastne BusTransferBooking iný?

Overení dopravcovia na jednom mieste

BusTransferBooking.com je služba, ktorá spája dopravcov v osobnej doprave a zákazníkov. Takáto služba vyhľadania a porovnania ponuky minibusov a autobusov na trhu neexistuje. Navyše občas potrebuje každý z nás dopravu na svadbu, firemnú akciu,na letisko alebo školský výlet. Portál je orientovaný hlavne na zákazníka, ktorýobjednáva občasne alebo prvý krát a nemá znalosti o trhu a dodávateľoch osobnejdopravy. Zákazník sa môže zorientovať po pár klikoch na základe fotiek, cien, dostupnosti a hodnotení vozidiel – a to už k jeho konkrétnej požiadavke.

Ako BusTransferBooking pomáha niekomu kto chce objednať autobus?

Typickým príkladom je firemná akcia, kde potrebujete previezť 20 kolegov z firmy do reštaurácie v meste a naspäť do firmy či domov. Kedže dopravu neobjednávate pravidelne, tak idete na internet a nájdete niekoľko dopravcov a potom ich oslovíte a čakáte na odpovede. Veľakrát ani neviete aké vozidlo Vám príde, ale ani či je daný dopravca spoľahlivý. BusTransferBooking celý tento proces  zjednoduší a uľahčí, na jednom mieste máte vozidlá, fotky a ceny a Vy si len vyberiete to “svoje” auto či autobus.

Overení dopravcovia na jednom mieste

Ako BusTransferBooking funguje?

Tak ako si dnes viete jednoducho objednať hotel a prezrieť si ceny, dostupnosť a fotky – tak jednoducho si viete aj objednať autobus. Zákazník si na webovej stránke www.bustransferbooking.com zadá požiadavku. A to buď cez konkrétne miesta a zastávky alebo cez čas prenájmu. Po zadaní základných údajov ako dĺžku prenájmu vozidla, dátum a počet osôb sa po jednom kliknutí zobrazia vo výsledkoch vyhľadávania vozidlá, fotky, a ceny. Výsledky si viete filtrovať a upravovať podľa svojich požiadaviek. Niektoré vozidlá môže zákazník objednať okamžite – v prípade, keď má garantovanú dostupnosť a cenu prepravy. Pri iných vozidlách si môže ponuku overiť jedným klikom a následne príde zákazníkovi odpoveď priamo od dopravcu.

V čom spočíva spoľahlivosť BusTransferBooking?

Overení dopravcovia na jednom mieste

Dopravcovia a ich vozidlá sú preverení partneri, s ktorými spolupracujeme už niekoľko rokov. Proces registrácie dopravcov a zaradenia autobusov podlieha prísnym kritériám. Klienti po každej preprave hodnotia dopravcu a jeho vozidlá, takže máme hneď spätnú väzbu k poskytnutej službe.

 

V ktorých krajoch už funguje BusTransferBooking?

V súčasnosti je portál spustený pre Bratislavský, Nitriansky a Trnavský región. Každým dňom pribúdajú do portálu BusTransferBooking noví dopravcovia z rôznych okresov po celom Slovensku a čoskoro sa rozšíri aj do ďalších krajov.

Overení dopravcovia na jednom mieste

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>